slide-1.png

Διακρίσεις

Δείτε τις διακρίσεις μας

Δράσεις

Διαβάστε για τις δράσεις μας

Ιστολογια

Τα ιστολόγια των μαθημάτων μας

συνεχεια

Συγχαρητήρια στο μαθητή του σχολείου μας Μάντσε Τζούλιο, ο οποίος ύστερα από σκληρή προπόνηση και προετοιμασία, κατάφερε να κατακτήσει  το αργυρό μετάλλιο (2η θέση) στη κατηγορία 92 κιλών εφήβων, στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πυγμαχίας Νέων Εφήβων - Νεανίδων και Νέων Ανδρών - Γυναικών που διεξήχθη στη Πάτρα στις 8-11 Φεβρουαρίου.

Ακολουθήστε τους επόμενους συνδέσμους για περισσότερες λεπτομέρειες :

Σπάρτακος Κερατσινίου: Ασημένια μετάλλια για Κούβαρη και Mance

Συγχαρητήρια στη μαθήτρια του σχολείου μας ΑΝΔΑΛΗ ΑΘΗΝΑ, η οποία συμμετέχοντας στη Πεντάδα Νεανίδων της Ελληνικής Αντιπροσωπείας, ανέβηκε στο βάθρο κερδίζοντας την 3η θέση (χάλκινο μετάλλιο) στους Βαλκανικούς Αγώνες Νεανίδων Ενόργανης Γυμναστικής στο Βουκουρέστι 17-19 Οκτωβρίου.

Ακολουθήστε τον επόμενο σύνδεσμο για περισσότερες λεπτομέρειες :

Συγχαρητήρια στη μαθήτρια του σχολείου μας ΒΕΤΣΕΡΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ , η οποία ύστερα από σκληρή προπόνηση και προετοιμασία, κατάφερε να κατακτήσει 2 χάλκινα μετάλλια (3η θέση) σε δύο κατηγορίες (αγωνιστικό και πάλη εδάφους), στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ζίου Ζίτσου που διεξήχθη στη πόλη Αστάνα του Καζακστάν στις 22 με 26 Αυγούστου.

Ακολουθήστε τους επόμενους συνδέσμους για περισσότερες λεπτομέρειες :

Συγχαρητήρια στις μαθήτριες του σχολείου μας ΧΑΡΑΜΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ και ΜΠΕΣΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ για την κατάκτηση της 4ης και 8ης θέσης αντίστοιχα στον μαθητικό διαγωνισμό Τραγουδιού και Ραδιοφωνικού Μηνύματος "Κάντο ν'ακουστεί 2023".

Συγχαρητήρια στο μαθητή του σχολείου μας ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ ο οποίος κατέκτησε το αργυρό μετάλλιο συμμετέχοντας στην oμάδα basket μικτής Νότιας Ελλάδος (σύμπραξη Αθήνας, Πελοποννήσου, Κρήτης, Στερεάς Ελλάδας, Νησιών Αιγαίου), στο Πανελλήνιο Final Four  Ενώσεων U16 που διεξήχθη στο κλειστό γυμναστήριο του ΜΕΤΣ στις  18-19/3/2023.

Ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο για περισσότερες λεπτομέρειες :

Final 4 Ενώσεων U15/U16

Συγχαρητήρια στο μαθητή της Α' τάξης του σχολείου μας, ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ, ο οποίος κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο (1η θέση) στο αγώνισμα των 50μ. Ελεύθερο-Ανδρών, στους  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΓΕ.Λ-ΕΠΑ.Λ 2022-2023 που διεξήχθησαν στον Βόλο, την 17η Μαρτίου 2023.

Σελίδα 1 από 2