slide-1.png

Διακρίσεις

Δείτε τις διακρίσεις μας

Δράσεις

Διαβάστε για τις δράσεις μας

Ιστολογια

Τα ιστολόγια των μαθημάτων μας

συνεχεια

Υπενθυμίζεται ότι, σύμφωνα με την σχετική προκήρυξη του Αρχηγείου Πυροσβεστικού Σώματος, η ηλεκτρονική υποβολή της Αίτησης-Υπεύθυνης Δήλωσης συμμετοχής στο διαγωνισμό εισαγωγής στις Σχολές της Πυροσβεστικής Ακαδημίας, η οποία πραγματοποιείται στην ηλεκτρονική εφαρμογή που λειτουργεί ειδικά για το Διαγωνισμό στην ιστοσελίδα του Πυροσβεστικού Σώματος www.fireservice.gr, λήγει την Τρίτη 26-03-2024.

Επιπλέον, υπενθυμίζεται ότι μετά την ηλεκτρονική υποβολή της Αίτησης-Υπεύθυνης Δήλωσης, η υποβολή όλων των δικαιολογητικών, υποχρεωτικών (της παρ. 2 του ΚΕΦ.Γ΄ της προκήρυξης) και των κατά περίπτωση ειδικών κατηγοριών (της παρ. 3 του ΚΕΦ.Γ΄ της προκήρυξης), διεκπεραιώνεται αποκλειστικά και μόνο ηλεκτρονικά, με σάρωση (σε μορφή PDF) και αποστολή στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. έως και την Πέμπτη 28/03/2024.

Η προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή στις Σχολές Αξιωματικών και Πυροσβεστών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας, το ακαδημαϊκό έτος 2024-2025 είναι αναρτημένη στο διαδίκτυο στην ιστοσελίδα του Πυροσβεστικού Σώματος: www.fireservice.gr

Ομάδα μαθητριών του ομίλου παραδοσιακών χορών του σχολείου μας, θα πάρει μέρος στην εκδήλωση του Δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνας για τον εορτασμό της 25ης Μαρτίου.

Χορεύουν οι μαθήτριες :

Εκδρομές Α και Β λυκείου

Τετάρτη, 13 Μάρτιος 2024 00:00

Δημοσιεύονται οι πράξεις κατακύρωσης πραγματοποίησης εκδρομών για την Α και Β τάξη του σχολείου μας.
Ακολουθείστε τους παρακάτω συνδέσμους :

Πράξη εκδρομής Α' τάξης

Πράξη εκδρομής Β' τάξης

Πλους 41

Κυριακή, 10 Μάρτιος 2024 00:00

Εραστές του τίποτα

Εραστές του τίποτα by panos-aspa.

Το 4ο ΓΕΛ Κερατσινίου, στο πλαίσιο του προγράμματος "Σχολεία-Πρεσβευτές του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου" υποδέχεται την κα Όλγα Νάσση για μια ζωντανή συζήτηση για τα ανθρώπινα δικαιώματα, την ισότητα των φύλων, το μέλλον μας στην Ευρώπη και τις επικείμενες Ευρωεκλογές.
Η κα Νάσση είναι κοινωνική ανθρωπολόγος που έχει εργαστεί ως πολιτική σύμβουλος στο Ευρωκοινοβούλιο, για τις πολιτικές ισότητας των φύλων.

Πλους 40

Κυριακή, 03 Μάρτιος 2024 00:00

Νότες από την υφήλιο

Ταξιδεύουμε όλον τον κόσμο και διαλέγουμε μουσικές από κάθε χώρα.

Σελίδα 1 από 64